Світ ловив мене та не спіймав

«Я не покину Батьківщини. Мені моя сопілка і вівця дорожчі царського вінця»
                                                           Г.Сковорода

В Україні на державному рівні відзначають 300-річчя з дня народження філософа, а 2022 рік офіційно проголошений роком Григорія Сковороди (Постанова Верховної Ради України «Про відзначення 300-річчя з дня народження Григорія Сковороди №973 від 04.11.2020р.).

         Григорій Сковорода – український філософ-містик, богослов, поет, педагог, можливо і композитор літургійної музики. Мав значний вплив на  сучасників і подальші покоління своїми байками, піснями, філософськими творами, а також способом життя, через що його називали «Сократом».

         Протягом року на абонементі сектору обслуговування дітей КЗ «Публічна бібліотека» функціонувала книжкова виставка «Письменники в нашому повсякденному житті». Виставка підготовлена з метою привернути увагу дітей та молоді до життя і творчості письменників, що зображенні на грошових купюрах, які ми постійно тримаємо в руках, але навіть не замислюємося про величезний вклад цих людей в культуру нашої країни. Один із розділів  присв’ячений саме життєвому та творчому шляху Григорія Сковороди.

         А до ювілейної дати відомого філософа (03 грудня)  розроблено персональну пам’ятку «Світ ловив мене та не спіймав», в якій презентовано біографію митця, найвідоміші цитати поета, його крилаті афоризми та показано де ми можемо зустріти філософа в  повсякденні, адже Г.Сковорода не лише надрукований на 500 гривнях.  Пам’ятка містить розділи з творчим доробком Григорія Сковороди та літератури про його життя.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *