Революція Гідності, охрещена кров’ю

21 листопада ми відзначаємо День Гідності і Свободи – день, який є нагадуванням про ту ціну, яку українці заплатили, коли відстоювали на Майдані своє право на чесні вибори та інтеграцію у Європейський Союз.

 Цього  дня українці віддають шану патріотизму й мужності громадян, які стали учасниками цих подій, піднялися на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору. Цей день – символ боротьби і перемоги, символ єднання заради найвищих ідеалів цивілізованого світу. Всупереч жорстокому тиску антидемократичного режиму українці об’єдналися і відстояли своє право на вибір достойного життя та майбутнього.

Революція Гідності повернула людям віру у цінності свободи, гідності, та самопожертви, а також кинула виклик диктаторству, подвійним стандартам, корупції.

Сьогодні це свято набуло особливого значення! Нині на українців покладена особлива місія – боронити рідну землю і забезпечувати мирне життя свого народу! З нагоди Дня Гідності та Свободи Кінецьпільська бібліотека презентує тематичну полицю «Революція Гідності, охрещена кров’ю».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *