Зі святом, шановні колеги!

Щиро вітаємо з професійним святом усіх, хто за покликанням серця присвятив своє життя благородній справі!

Люди, що працюють у сфері культури особливі, бо талант дається не кожному.  Щодня ви формуєте унікальний культурний простір, який об’єднує людей. Ваша праця завжди на виду: ви створюєте людям свято та даруєте радість спілкування, несете культуру до кожного серця та кожної душі. Допомагаєте молодому поколінню долучатися до справжніх витоків української культури.

Миколаївщина завжди була щедрою на таланти. І сьогодні культура є одним з вирішальних важелів національного відродження.  У  важкий для країни час, в умовах воєнного стану, працівники культури як і раніше формують духовність та почуття національної гідності, вони започаткували та підтримали безліч волонтерських ініціатив, допомагають армії, мирному населенню на звільнених від окупації територіях, вимушеним переселенцям. Війна – це руйнування, наразі культура– це  портал відродження.

Низький уклін за вашу святу місію – зберігати, творити та примножувати національну культуру. Місія культури стати важелем відновлення України після війни.

Бажаємо всім вам невичерпного оптимізму та натхнення, потужної творчої енергії, з ентузіазмом шукати і втілювати в життя свої приголомшливі ідеї, перетворювати задумане в шедеври!

Миру нам всім та Перемоги!!!

Колектив управління культури, національностей та релігій Миколаївської облвійськадміністрації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *