Виставка- портрет «Син України- Богдан Лепкий»

Воскресне, встане Україна!
Тільки не тратьте, браття, віри,
Тільки не будьте маловіри…
Бо мусить, мусить побідити
Добро і правда на землі
          Б. Лепкий

9 листопада виповнюється 150  років від дня народження  Б Лепкого, українського письменника, громадсько культурного діяча.

Богдан Сильвестрович залишив нам досить велику різножанрову творчу спадщину, особливе місце в якій посідає проза (оповідання, новели, історичні повісті “Вадим”, “Крутіж”, “Сотниківна”, “Орли”, трилогія “Мазепа”, мемуари “Бережани”). У його творчій скарбниці є також казки та оповідання для дітей. Він – автор відомої пісні “Чуєш, брате мій” (“Журавлі”), музику до якої написав брат Левко Лепкий. Книги Богдана Лепкого перекладалися чеською, польською, німецькою та іншими мовами. Як видавець та літературознавець, він багато зробив для популяризації української літератури в Польщі та Німеччині. Богдан Лепкий усе життя і весь свій талант присвятив своєму народові, збагаченню його культури, літератури.

До дня народження Богдана Лепкого в міській бібліотеці філії № 5 бібліотекар Людмила Волох   оформила виставку – портрет  «Син України- Богдан Лепкий». Користувачі бібліотеки мають змогу ознайомитися з життєвим і творчим шляхом, художніми творами письменника.

Ми віримо глибоко й безконечно,
Що правда, і добро, і наш народ не вмре.
(Б. Лепкий)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *