Творчість крізь призму душі та серця

Українська письменниця, журналістка та сценаристка Ірен Роздобудько 3 листопада святкує 60 років. В КЗ «Публічна бібліотека» до уваги користувачів представлено викладку літератури «Творчість крізь призму душі та серця» (головна бібліотека,бібліотекар С.Швець)

Яскравою зіркою засяяло ім’я Ірен Роздобудько – володарки відзнак « Коронація слова» (тричі), «Золотий письменник України». Номінувалась на Шевченківську премію 2019 року за книгу Прилетіла ластівочка (2018. Вона створює ілюстрації  до книг, володіє гітарою,   вишиває бісером, плаває з аквалангом, малює, працює над мультфільмами.

В своїх творах Ірен Роздобудько розповідає історії, так знайомі нам. Тут і трагічні історії кохання, зради, людської заздрісті. В них  і роздуми про даремно втрачені роки, про доброту і взаємодопомогу, силу людського духу і незламність характеру.

Ірен Роздобудько торкається найпотаємніших струн душі кожної людини, намагається знайти відповіді на важливі питання сьогодення, прокладає місток в майбутнє. «Щоб досягнути своєї мети, є одна важлива умова: перестати боятися самого себе… Треба мати сили йти проти течії. А щоб мати ці сили – потрібно перестати боятися власних думок, що не збігаються з думками решти… Страх минає на диво швидко, коли ти долаєш його».

Відкрийте для себе  твори письменниці, не пожалкуєте.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *