День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України

Щороку 29 серпня в Україні відзначається День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України. Цей день встановлено Указом Президента України від 23 серпня 2019 року № 621 для увічнення героїзму військовослужбовців і добровольців, котрі віддали життя за Батьківщину, як нагадування про одну із найкривавіших подій війни на сході України – Іловайську трагедію.

         Для відзначення дня пам’яті та героїзму загиблих захисників було обрано саме цю дату, оскільки її приурочено військовим подіям на сході України, коли під час Іловайської операції українська армія зазнала найбільших втрат.

  Напередодні Дня пам’яті загиблих захисників України, в читальній залі Первомайської публічної бібліотеки міста презентували книжкову виставку – пам’ять «Не зорі падають із неба. Зірки ідуть на небеса». До уваги відвідувачів представлені твори друку про події, боротьбу за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність держави.

         Користувачам в бібліотеці – філії №2 пропонують хронометр пам’яті  «Вони боролися за волю України»

 В Підгороднянській бібліотеці-філії до цієї трагічної дати підготовлено виставку-пам’ять “України найкращі сини”. Слава Україні! Героям Слава!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *