Пішов з життя Маняк Володимир Борисович

Працівники галузі «Культура» Первомайської міської територіальної громади у великій жалобі з приводу смерті керівника театрального колективу «ТЮГ», «Експеримент» Первомайського будинку культури – Маняка Володимира Борисовича.

Несподівана втрата для рідних близьких, колег і друзів.

Нехай добрий, світлий спомин про Володимира Борисовича назавжди залишиться у серцях рідних, колег, усіх, хто його знав, любив, шанував. Важко знайти слова втіхи, коли зупиняється серце людини, яка була важливою у житі, проте світлі спогади про тих, хто залишив по собі добрі справи та чесно прожив своє життя, завжди будуть сильніші, ніж смерть!

У нашій пам’яті Володимир Борисович назавжди залишиться добрим другом, доброзичливим колегою, надійним порадником, професіоналом своєї справи.

Глибоко сумуємо з приводу цієї непоправної втрати та висловлюємо щирі співчуття родині померлого. Вічна світла пам’ять нашому колезі і другу.

Поділяємо біль та горе рідних!

Один коментар до “Пішов з життя Маняк Володимир Борисович”

  1. Величезна та сердечна подяка всім працівникам управління культури міста Первомайськ, та всім хто знав та пам’ятає нашого батька – Володимира Маняка!!!!
    Щиро дякуємо за вашу підтримку в гіркий час, повагу та пам’ять про батька!!!
    З повагою, діти, онуки та правнуки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *