Шляхами Української державності

Прийняття християнства київським князем Володимером стало ключовою подією в історії Русі, заклало основи державності і на століття визначило долю народів, що вийшли з Київської хресної купелі. 1034 років тому православна віра згуртувала населення Київської Русі в єдиний народ, дала можливість на рівноправних умовах увійти в число найбільш могутніх держав Європи, сприяло розвитку економіки, культури, мистецтва.

         Протягом літа українці відзначатимуть найвеличніші державні свята – День Конституції України, День української державності, День Незалежності України. 

         З цієї нагоди в Первомайській публічній бібліотеці бібліотекарем С.Швець в читальній залі оформлено розгорнуту велику книжкову виставку: «Шляхами Української державності».

         На виставці представлені видання, в яких показано становлення української державності упродовж майже півтора тисячолітнього періоду нашого минулого, від Трипільської цивілізації до сьогодення, аналізуються важливі в цьому процесі історичні факти, події та явища, документи. Також акцентовано увагу на літературі про відомих українських державних діячів, діяльність яких стала прикладом для наступних поколінь патріотів України.

Та на абонементі бібліотекарем А.Татуревич представлено книжково-ілюстративну виставку «Хрещення Русі – духовний стержень нашої культури».

Запрошуємо всіх бажаючих ознайомитися з матеріалами виставки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *