«Конституційні обов’язки громадян України»: Уроки громадянського виховання 

СТАТТЯ 1. Україна є суверенна і незалежна, демократична, соціальна, правова держава.

28 червня наша держава святкує День Конституції. Що таке Конституція, знає кожна дитина: це закони, за якими живе держава. Це найвищий закон, який встановлює та визначає державний устрій, контролює владу, нагадує про повагу і який дозволяє почуватися у безпеці та здійснювати усі свої мрії.. Ніхто не має права створювати такі умови, які би змусили людину покинути своє село, місто, країну. 2014 році російська федерація та до цього часу порушує свободу пересування тисячі громадян України, змусивши людей, які бажають жити в Україні, шукати іншої домівки. Забрала у них найцінніше – життя.

А ще всі школярі України пам’ятають, що День Конституції України відзначається від 28 червня 1996 року. Однак не всі знають, що перша Конституція України була прийнята гетьманом Пилипом Орликом у 1710 році і вона на 90 років старша за польську, аж на 70 – за Конституцію Америки. Це була перша у світі Конституція! Нам є чим пишатися.

Бібліотекарі бібліотеки-філії №2 в читальному залі для дітей підготували викладку літератури «Конституція гарантує» та тематичну полицю для дорослого читача «Будуючи держави храм…».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *