Подвигу жити вічно

Щороку 22 червня український народ вшановує світлу пам’ять мільйонів земляків, життя яких обірвала Друга світова війна, що розпочалась у 1941 між нацистською Німеччиною та Радянським Союзом і стала найтрагічнішим етапом Другої світової війни.

 Цей день наповнений трагічними спогадами і болем. Найкривавіша в історії світу війна принесла українцям незліченні жертви і страждання, масовий терор, смерть та руйнування, кривавою лінією пройшла через кожне серце, кожну долю.

 Проходять роки, але ми з глибокою шаною згадуємо в нашій пам’яті тих, хто відстояв перемогу в цій жахливій війні, хто став жертвою нацизму.

 У цей скорботний день громадяни України віддають честь і шану батькам, дідам і прадідам. Вічна пам’ять загиблим.

«Подвигу жити вічно» під такою назвою діє розгорнута  виставка  у читальному залі Первомайської публічної бібліотеки до Дня скорботи і вшанування  пам’яті жертв війни в Україні. Ранок 22 червня 1941 року ввійшов в історію нашого народу страшним словом «Війна».

 На книжковій виставці розташовані книги про Другу світову війну в Україні, історію України, книги про тих, хто боровся за волю України.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *