Благодійна виставка-ярмарок. Міжнародний день захисту дітей

1 червня 2022 року управління культури, національностей релігій, молоді та спорту міської ради спільно з Арт-лідерами організували благодійну виставку-ярмарок художніх творів митців, крафтовиків, народних майстрів з Первомайської громади для підтримки Збройних сил України. Захід проходив з 10-ї години ранку в Меморіальному комплексі «Сквер Перемоги» та на площі біля палацу культури «Фрегат».

Більше 35 учасників представили громадськості свої твори, що були виставлені на благодійний продаж.

Деякі майстри та аматори спеціально готувались до заходу та створювали тематичні вироби. Тут можна було побачити Шевченка у воєнній формі, Конотопських відьом, різноманітні речі із українською символікою.

У підсумку, організаторами заходу було зібрано більше п’ятнадцяти тисяч гривень!

Також, 1 червня в Україні відзначається Міжнародний день захисту дітей. В Меморіальному комплексі «Сквер Перемоги» та в парку «Дружба народів» міста Первомайська дітлахи безкоштовно отримали морозиво, солодощі та фото на пам’ять з великою рухливою лялькою.

Цього дня, усі — від малечі до найстаріших, згуртувалися навколо спільної ідеї — наближення довгоочікуваного Дня Перемоги, перемоги України! Кожна дитяча посмішка, кожна надана гривня, кожна створена українська річ, проявлена ініціатива, дія наближає нас до цього Дня.

Слава Україні!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *