Книжково- журнальна мозаїка «Рідна домівка, рідна сім’я – тут виростає доля моя»

До міжнародного дня сім’ї, встановленого  Генеральною Асамблеєю ООН у 1993 році, і який відзначається щорічно 15 травня, в  мф №5,  бібліотеці ПК Фрегат, бібліотекар Людмила Волох    презентувала книжково-журнальну мозаїку «Рідна домівка, рідна сім’я – тут виростає доля моя»  

На виставці  презентовано   різноманітні книги та періодичні видання  про  звичаї , традиції української родини, про  її обереги, виховання, дозвілля в сім’ї тощо, художні твори українських авторів про українську родину

Переглянувши літературу, представлену на виставці, ми розуміємо, що родина  як основний елемент суспільства була і залишається берегинею людських цінностей, культури та історичної спадкоємності поколінь, чинником стабільності і розвитку.

Завдяки сім’ї міцніє і розвивається держава, зростає добробут народу. Вона – джерело любові, поваги, солідарності та прихильності, то, на чому будується будь-яке цивілізоване суспільство, без чого не може існувати людина. Ми не уявляємо свого життя без рідних людей, які завжди готові підтримати нас теплом, порадою, допомогою, любов’ю. Родина не мислима без любові. Це головна рушійна сила розвитку людства, те, заради чого існуємо усі ми.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *