До 80-річчя від дня народження Граждана Віктора Олександровича!

Кажуть, людина сама обирає свою долю, а можливо, це щасливий випадок вихоплює її з виру суспільних потрясінь, даючи шанс яскраво виявити свої таланти.   

17 квітня 2022 року виповнюється 80 років від дня народження заслуженого працівника культури України, директора дитячої музичної школи №1 Граждана Віктора Олександровича.

80 років життя – це солідний шлях! Упродовж прожитих років Ви зробили чимало добра! І це не комплімент – це констатація фактів! Ви є прикладом гідної людини для всіх нас.

Втім, роки біжать, а на Вас, Вікторе Олександровичу, це аж ніяк не позначається – Ви все такі ж бадьорі, молоді душею й життєрадісні та позитивно налаштовані при вирішенні будь-яких проблем. Тож, будьте здорові й надалі та продовжуйте вести активний спосіб життя. Нехай енергія б’є ключем і хай не знає болю ні тіло, ні душа, нехай яскравим вогнем надії освітлюється Ваш подальший життєвий шлях, а неймовірне тепло для серця дарує любов і турбота близьких Вам людей.

Колектив управління культури, національностей, релігій, молоді та спорту міської ради щиросердечно вітає Вас з Поважним Ювілеєм та висловлює Вам безмежну подяку за багаторічну працю!

Щиро бажаємо Вам міцного здоров’я та бадьорості духу. Нехай на Вашому життєвому шляху ще буде місце різним приємним клопотам.

Дякуємо Вам за мудрість, досвід і поради, якими Ви так щедро ділитеся з нами. Нехай за це доля нагородить Вас поцілунком удачі у вигляді ще пари десятків років.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *