Ціна і біль чужої війни

Минають дні, ідуть роки.

Життя  листки перегортає.

А  біль Афгану – навіки,

В душі чомусь не замовкає.

З кожним роком все далі і далі історія віддаляє нас від вогняних років афганської війни.  Але час не підвладний викреслити з нашої пам’яті героїчні подвиги, приклади мужності  і вірності військовому обов’язку, які продемонстрували  тисячі відданих синів і дочок України, долею одягнених у солдатські шинелі.

Тридцять три роки  тому сотні сімей, родин, де підростали майбутні солдати, з полегшенням зітхнули.

15 лютого 1989 року останній солдат перетнув афгансько-узбецький кордон біля містечка Термез. Відтоді ця дата увійшла в новітню історію як День пам’яті воїнів-інтернаціоналістів, День вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

 До цієї події Підгороднянська бібліотека – філія презентує бібліофреш “Згадай, Афганістан, синів полеглих України”, до якого організовано  тематичну полицю “Ціна і біль чужої війни”.

         З представленої літератури  Ви дізнаєтесь про людей, які пройшли випробування в горнилі локальних війн та воєнних конфліктів в Афганістані, Кубі, Анголі, В’єтнамі, Югославії, Ефіопії, Іраці, а також про воїнів – земляків Первомайського краю, які загинули та вижили, – які чесно і до кінця виконали свій військовий та людський обов’язок. В книгах багато інформації про наших, підгороднянських  воїнів – інтернаціоналістів, з якими Ви зустрічаєтесь кожного дня. То ж читайте і шануйте пам’ять своїх героїв!

OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *