85 річниця від дня народження Миколи Вінграновського

7 листопада в Україні відзначатиметься 85 річниця від дня народження відомого українського письменника-шестидесятника, режисера, актора, сценариста і поета Миколи Вінграновського (1936-2004).

Але для нас М.Вінграновський не просто відомий діяч, а наш земляк, частинка нашого міста. «Наш Микола» – так зовуть його первомайчани. Бо виріс він на Богополі. Закінчив Богопільську десятирічку (школа № 17). Його творчий шлях розпочався саме з Первомайських міських сцен де він грав у спектаклях та майстерно читав вірші.

Діти для Вінграновського – не просто тема. Він з великою радістю писав для дітей і про дітей. Його творчий доробок для дітей нараховує чотирнадцять збірок. За збірки творів для дітей «Літній ранок», «Літній вечір», «Ластівка біля вікна», «На добраніч» 1984 року поет удостоєний Державної премії ім.Т.Г.Шевченка. Його твори вийшли в світ більш, як десятьма мовами.

До цієї визначної дати абонемент сектору обслуговування дітей Первомайської публічної бібліотеки пропонує Вам віртуальний літературний вояж «Світ дитячих творів Миколи Вінграновського» та книжкову викладку «Я обізвався серцем в світ…». Тож, юні користувачі нашої бібліотеки, запрошуємо Вас поринути в чарівний світ творчості Миколи Вінграновського. Читайте та отримуйте задоволення!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *