Оголошення! Фестиваль естрадного мистецтва «Молодіжний зорепад»

Управління культури, національностей, релігій, молоді та спорту міської ради інформує, що у зв’язку із  встановленням «червоного» рівня епідемічної небезпеки поширення COVID-19 у Миколаївській області та запровадженням протиепідемічних обмежень на території Первомайської міської територіальної громади у проведенні культурно-масових заходів, фестиваль естрадного мистецтва «Молодіжний зорепад», який запланований на 18 листопада 2021 року, буде проведено в дистанційному режимі (он-лайн).

Відеозапис або посилання на відео (формат mp4) свого виступу надсилайте до 16 листопада 2021 року на електрону адресу: iga777@ukr.net, за довідками звертайтесь: (05161) 7 52 43, (050) 5282210.

Участь у фестивалі дозволить об’єднати місцеву молодь та дасть їм можливість продемонструвати свої здобутки на просторах інтернету та охопити широке коло глядачів.

Виступи учасників фестивалю в режимі он-лайн транслюватиметься 18 листопада 2021 року о 18:00 на офіційній сторінці управління культури, національностей, релігій,  молоді та спорту Первомайської міської ради: kultura-pmr.com.ua

Ми продовжуємо працювати для вас і разом з вами. Бажаємо вам  міцного здоров’я,  бережіть себе і своїх близьких. Дякуємо, що Ви з нами!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *