Свято Покрови

      Історія свята Покрови розпочалася з появи Божої Матері грецьким християнам міста Цареграда (Константинополя). На початку Х ст. у Влахнерському храмі міста, що було звідусіль оточене ворогами, зібралося багато його мешканців, щоб помолитися Богу про порятунок. У цьому ж храмі зберігалася велика християнська святиня – риза Пресвятої Богородиці. Під час молитви блаженний Андрій Юродивий та його учень побачили у видінні Богородицю із сонмом святих, яка молилася разом з усіма, а потім покрила християн своєю хусткою, що сяяла чудесними променями. Чутка про видіння швидко облетіла місто, підбадьоривши його захисників, після чого вороги одразу ж відступили.

    Тож тому в нашій державі Покрова Пресвятої Богородиці є захисницею наших захисників, а це і козаки і наша сучасна армія і усі хто захищають  своїми добрими справами нашу Неньку Україну. Слава Україні! – Героям Слава!

    З нагоди цих знаменних свят в читальному залі обслуговування дітей Первомайської публічної бібліотеки представлена виставка «Один – день, три свята».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *