Всеукраїнський день бібліотек. Поздоровлення

30 вересня відзначається Всеукраїнський день бібліотек. У читальному залі Публічної бібліотеки відбулись урочисті заходи. Лунали щирі та теплі побажання людям однієї із найважливіших професій — бібліотекар. Адже бібліотекар — це, насамперед, ерудована, креативна, комунікабельна, розумна, інтелектуальна, творча людина, справжній фахівець своєї справи. Ця професія дає змогу спілкуватися з людьми та допомагати їм. Працівник бібліотеки – перша людина, яка дізнається про новини у світі інформації. Бібліотекар виконує почесну місію — несе людям радість спілкування з книгою. 

Сьогодні у бібліотечній справі залишаються лише ті, хто має покликання до цієї професії, любить її, цінує, люди, які на ділі, а не словах доводять  відданість духовній культурі. Бібліотекарі найбільше переймаються тим, яка роль і місце книги та читання в структурі інтересів та цінностей сучасної дитини, підлітка.

Щиро бажаємо вам, шановні бібліотекарі України, творчої наснаги, міцного здоров’я, натхнення, радості, щастя, добра і нових успіхів у вашій благородній просвітницькій справі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *