Уряд продовжив карантин в Україні !

Міністерство культури та інформаційної політики України 

☝️Уряд продовжив карантин в Україні до 31 грудня 2021 року. Такі зміни — це можливість стримувати епідемічну ситуацію та зберігати економічну активність країни, зокрема і у сфері культури.

З 23 вересня в Україні встановлюється “жовтий рівень” епідеміологічної небезпеки через COVID-19.

👉Кінотеатри, клуби, театри та інші заклади сфери культури можуть працювати, але з дотриманням карантинних вимог та обмежень.

😷В “жовтій” зоні слід обов’язково дотримуватись маскового режиму, фізичної дистанції у 1,5 м, при цьому забороняється:

🔸проведення масових заходів за участю більш як 1 особи на 4 кв. м. площі будівлі або території,

🔸з наповненістю кінозалів або залів інших закладів кільтури понад 2/3 місць (при схемі розміщення “2 заповнені ряди – 1 порожній”) або понад 50 % місць (при розміщенні у шаховому порядку)

🔸обмеження по часу роботи закладів відсутні.

💉Аби карантинні умови жовтого й наступних рівнів нас не обмежували — слід вакцинуватись!

📗📒Якщо заклади культури хочуть працювати на повну – мають обслуговувати виключно вакцинованих, хоча б 1 дозою, або тих, хто має чинні довідки про тестування. При цьому треба мати мінімум 80% працівників також вакцинованих хоча б 1 дозою або з чинними негативними результатами тестів.

📒Для роботи в умовах жовтого рівня достатньо отримати хоча б одне щеплення та мати хоча б «жовтий» внутрішній COVID-сертифікат або тимчасово довідку 063-О, видану сімейним лікарем.

📑Також тимчасово для безперешкодного відвідування закладів культури чи будь-яких заходів дозволено мати негативний результат ПЛР-тестування чи експрес-тестування на антиген. Такий результат дійсний 72 години.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *