День партизанської слави. Урочистий мітинг

Щороку, 22 вересня український народ відзначає День партизанської слави.

Час невпинно віддаляє покоління від подій Другої Світової війни. Але пам’ять про ті роки, які змінили долі мільйонів наших співвітчизників, живуть у серцях і сьогодні.

День партизанської слави – це державне свято, яке покликане висловити шану та повагу тим, хто воював з ненависними окупантами у тилу. До боротьби ставали сотні тисяч людей, які жили світлою мрією – звільнити землю від ворога. Це – велике свято. Це свято людей сильних духом, які не шкодували свого життя заради перемоги над ворогом.

Історія партизанського руху на Миколаївщині пронизана героїчними вчинками та патріотичними почуттями. На території нашої області діяло більше ста підпільних організацій, партизанських загонів і диверсійно-розвідувальних груп: підпільна організація «Миколаївський центр»,«Партизанська іскра»,«Вознесенський центр», Баштанський і Казанківський партизанські загони і багато інших, які своєю діяльністю наближали день звільнення від окупантів.

Сьогодні, у День партизанської слави з почуттям безмежної подяки ми вшановуємо ветеранів антифашистського опору: колишніх підпільників і партизанів, захисників – усіх, кого ми з гордістю називаємо – визволителями рідної землі.

Нехай День партизанської слави передається з покоління в покоління і надалі. Нехай у наших серцях панує любов до Батьківщини, свято зберігаючи пам’ять про нашу велику історію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *