Міжнародний день миру

Сьогодні, 21 вересня, у світі відзначають Міжнародний день миру. Спочатку  відзначали кожен третій вівторок вересня — на честь дня відкриття щорічної сесії Генеральної Асамблеї. Але, пізніше було прийняте рішення щодо встановлення фіксованої дати свята — 21 вересня.

Генеральною Асамблеєю цей день проголошений як день відмови від насильства і припинення вогню у всьому світі.

 Емблемою Міжнародного дня миру, є білий голуб з оливковою гілкою. Найбільше у світі щастя – це мир, коли люди живуть  дружно та спокійно, земля не здригається від страшних вибухів, не ллються сльози горя та втрат. Цей день присвячений ідеалам миру як у відносинах усередині держав, так і у відносинах між усіма державами, народами  та покликаний змусити всіх не тільки задуматись, але й зробити щось заради спокою на Землі.

З метою формування глибокого розуміння питань, пов’язаних із миром, розширення знань користувачів бібліотеки про важливість миру на землі, виховання гуманізму, патріотизму, любові до свого народу, поваги до людей різних національностей  в читальному залі Публічної бібліотеки Первомайської міської ради ( сектор обслуговування дітей) (бібліотекар Н.Григоренко), проведено майстер-клас   з виготовлення “голуба миру”( папіропластика).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *