День Наталії

Сьогодні, 8 вересня, свій День ангела відзначають всі Наталії.

Православна церква в цей день згадує мученицю Наталію Вівсяницю та її чоловіка Адріана (Наталія та Адріан Нікомидійські), які постраждали під час гоніння християн при імператорі Галерії Максиміані на початку IV століття. У християнстві ця мучениця має особливий статус – вона з числа Безкровних мучеників, тобто мучениця, яка померла не від пролитої крові (тортур, страти), а від внутрішніх душевних, сердечних страждань.

Ім’я Наталія походить від словосполучення Natalis Domini (лат. natalis «рідний, народжений або відноситься до народження»), що з латиниці трактується як “День народження Господа, Різдво”. У давнину цим іменем називали дівчат, які народилися в період різдвяних свят.

До 8 вересня наші предки намагалися зібрати увесь врожай вівса. З цього ж дня починали готуватися до холодів з усією серйозністю. Преподобну Наталію в молитві просять, щоб в сімейних відносинах все було добре і шлюб був вдалим. В цей прекрасний осінній день лінощі потрапляють під заборону, також не можна в цей день переїдати.

Вважається, що жінки з ім’ям Наталія – оптимістичні та активні. При цьому їм також притаманні впертість і уразливість.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *