Рош Ха-Шана. Вітання зі святом

Управління культури, національностей, релігій, молоді та спорту Первомайської міської ради вітає єврейську громаду Первомайської територіальної громади з одним із головних іудейських свят Рош а-Шана!

Це свято має, за іудейськими канонами, доленосне значення. У цей день Всевишній визначає, що назначено кожному єврею: чи буде він записаний на наступний рік до Книги життя і наскільки благополучним і безхмарним виявиться ця життя? При цьому самій людині надається можливість вплинути на свою долю, якщо вона критично суворо переосмислить свої справи та вчинки.

Надія на сприятливий вердикт Всевишнього робить Рош а-Шана не тільки серйозним іспитом, а й оптимістичним святом, яке не обходиться без святкового застілля і теплих побажань!

Ми щасливі привітати Вас зі святом Рош а-Шана і побажати нового, щасливого, радісного і родючого року, творчих перемог і ділових здобутків, благополуччя та здоров’я в родині. Нехай будуть почуті молитви і послано все те, про що мріялося. Нехай смачні будуть хала і медові яблука.

Бажаємо Вам гарного і солодкого Нового року! Мазл тов!

Рош Ха-Шана

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *