Воок-парад «Мандри у книжковий світ»

Дитинство саме той час, коли варто долучати дітей до книги, формувати пізнавальний інтерес до читання, вміння і бажання працювати з нею.

Саме для цього, для маленьких користувачів Первомайської міської  бібліотеки- філії №5 бібліотекар Людмила Волох організувала Воок- парад « Мандри у книжковий світ». Діти мали змогу ознайомитися з різноманітними тематичними  виданнями для дітей. Тут і « Атлас казок» Тетяни Кузьменко з серії « Дитяча полиця», Ірини Тараненко « Книга мандрівка Україною», 1200 непересічних фактів про Україну і українців, Кесі Вілліс « Ботанікум», цікава розповідь з малюнками про рослини, « Таємниця пурпурової планети» Лесі Ворониної, фантастичні пригоди мандрівниці Олі та її вірного друга Люма та багато інших видань.

Діти не тільки познайомилися з книгами, а і вибрали кожен для себе книгу.  

   Учені наполягають: читання майже таке корисне, як і заняття спортом. І доводять, що читання цікавої книжки сприяє не лише інтелектуальному розвитку, а й психічному та фізичному здоров’ю.

    Читаючи, дитина подумки робить усе те, що й герої розповіді. Тобто тренується її мозок. Цього не відбувається, коли дитина дивиться телевізор або грає в комп’ютерну гру.

Тож завітайте до бібліотеки, виберіть свою книгу до читання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *