Година права «Конституція України ‒ правовий оберіг держави»

28 червня наша країна відзначала День Конституції. Саме 25 років  тому в Україні було прийнято Основний Закон держави. Цей акт закріпив незалежність українського народу, правові основи нашої держави, її суверенітет і територіальну цілісність. Ця подія стала найважливішою в житті українців після проголошення 24 серпня 1991 року незалежності України і схвалення 1 грудня 1991 року всенародним голосуванням Акта проголошення незалежності України. Прийняття Конституції України логічно завершило процес становлення України як суверенної держави, що має свій Основний Закон.

Користувачам  книгозбірні   запропоновано прес-інформ  «Конституція  –  оберіг нашої  державності», де   представлена література з фонду бібліотеки, яка відображає найважливіші історичні моменти конституційного процесу на складному і довгому шляху державотворення України.

Бібліотекарі первомайської бібліотеки для дітей провели годину права «Конституція України ‒ правовий оберіг держави». Подорожували статтями Основного Закону. У законі, а тим більше – в Основному Законі, кожне слово, кожна кома мають важливе значення. Адже Конституція – це не просто набір правил про державу, про вибори, права і обов’язки суспільства та кожного громадянина. Це найвищий закон, який встановлює та визначає державний устрій, контролює владу, нагадує про повагу і який, наче компас, дозволяє тобі почуватися у безпеці та здійснювати усі свої мрії.

24 червня «Бібліоранець», вирушив до міського парку. Бібліотекарями було організована книжкова викладка «Конституція – основа моєї держави»», в якої були представлені книги та періодичні видання, що розкривають, пояснюють конституційні права, свободи та обов’язки людини і громадянина. Всі бажаючі та учасники міського табору відпочинку ГАРТ мали нагоду познайомитися з матеріалами, а бібліотекарі донести юним громадянам України що від Основного Закону держави залежить щастя й доля народу і кожної людини.

 З нагоди   державного свята у Кінецьпільській бібліотеці – філії була представлена інформаційно – правова викладка літератури «Конституція — оберіг нашої  держави». Представлена література, надає можливість кожному ознайомитися з важливим значенням основного закону країни, в якому закріплено право українського народу мати власну державу; відзначити основні віхи  розвитку української Конституції.

  В Підгороднянській бібліотеці-філії організовано інформаційно-правову викладку літератури “Конституцію вивчаємо, пам’ятаємо, поважаємо”, а  в Чаусівській 2 бібліотеці-філії «Є Конституція – є міцна і велика держава»  В читальній залі Публічної бібліотеки   та на абонементі презентовано перегляд видань «Шляхом закону і права», що відображають найважливіші історичні віхи конституційного процесу на складному шляху державотворення України. Користувачі закладу активно знайомляться з представленими виданнями.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *