День захисту дітей! Грушівка

1 червня у Грушівському старостинському окрузі відсвяткували День захисту дітей. З самого ранку на вулиці лунали дитячі пісні, запрошуючи діток на свято.

       О 10:00 год. до клубу завітали вихованці дитячого садка «Червона калина» та маленькі жителі села. Їх зустрічали Клоун та Покемон. Кожна дитина отримала значок – смайлик на згадку про свято. Розваги для діток влаштували фіксики. Дітки грали в ігри та конкурси, відгадували загадки та танцювали. По завершенню свята діти отримали солодощі.

       Об 11:00 год. завідуюча Грушівської бібліотеки – філії, Кривенок Т. О. провела з учнями школи конкурс малюнків на асфальті: «Моє щасливе дитинство». Кожна дитина зображала свої малюнки в найяскравіших барвах. За підсумками конкурсу перемогла дружба, і всі учасники отримали у подарунок різнокольорові м’ячі, які були придбані за допомоги директора ФГ «Сатурн», Біднарика А. М. Для усіх учнів Грушівської школи свято продовжилося у клубі, де на них чекала цікава концертна програма з іграми та конкурсами. Для усіх присутніх лунали пісні та танці від учасників дитячого колективу «Фантазія».

       Зі словами привітання до діток звернувся староста Грушівського старостинського округу, Бадера О. В. та по завершенню свята всім вручив солодкі подарунки – цукерки та сік, придбані за власні кошти. А на згадку про свято всі отримали значки.

Дітки залишали клуб з посмішкою на обличчі та масою позитивних емоцій, а на вулиці на них чекав батут, де вони стрибали до схочу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *