Обласний онлайн конкурс академічного співу.

Вітаємо з перемогою!

10.03.2021 року в приміщенні Обласного методичного кабінету навчальних закладів культури та мистецтв відбувся обласний он-лайн конкурс академічного співу присвяченого 150-річчю від дня народження Лесі Українки серед учнів мистецьких шкіл ( в рамках обласного огляду-конкурсу «Джерело юних талантів», 2021 року), з метою виявлення обдарованих дітей, підвищення рівня вокальної майстерності, виховання естетичного смаку учнів-співаків, поглиблене опанування дітьми багатствами української та світової музики.                                             

В обласному конкурсі академічного співу брали участь солісти-вокалісти у  2-х вікових категоріях. Журі до складу якого ввійшли професійні викладачі відділу хорового диригування Миколаївського фахового коледжу музичного мистецтва відмітило, що виконані твори відповідали репертуарним вимогам та віковій категорії учасників .Рівень виконання програми академічного співу, показав якісну підготовку учнів та професійну роботу викладачів.

Всього в конкурсі прийняло участь 45 учнів. Найбільш вдалі виступи нагороджені дипломами та подарунками, всі інші одержали грамоти за участь. Дитячу музичну школу № 2 на конкурсі представляла учениця 3 класу  сольного співу Круговцова Ольга , яка посіла ІІІ місце у  І віковій категорії .

      Тож вітаємо Олю,  викладача Ярмошенко Л.М., та  концертмейстера  Арнаго О.М.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *