Друга річниця Об’єднавчого Собору Українського Православ’я

15 грудня виповнюється друга річниця Об’єднавчого Собору Українського Православ’я. Саме цього дня 2018 року у стародавньому соборі Київських митрополитів – Святій Софії – сталось об’єднання трьох гілок українського Православ’я в Єдину Помісну Православну Церкву України. Багатостолітнє бажання мільйонів українців мати свою Помісну Церкву звершилось під склепіннями величного Софійського собору. Як сказав Предстоятель Блаженніший Митрополит Епіфаній: «Єдина незалежна помісна Українська Православна Церква відбулася. Це доконаний і незворотній факт. І шляху назад – немає!».  

Тож будьмо вільними у єднанні, сильними у згоді, вірними – у нашій згуртованості.

Згідно оголошення на офіційній сторінці фейсбук ПЦУ (www.facebook.com/orthodox.in.ukraine/), в Соборі Святої Софії Київської відбудеться подячний молебен. Усі бажаючі зможуть долучитися до спільної молитви на офіційному youtube-каналі (https://www.youtube.com/channel/UCFgJSKKWeYsoJLeJoeQVFdg) або на сторінці фейсбук Митрополита Епіфанія( https://www.facebook.com/epifaniy) 15 грудня о 12:30.

За матеріалами офіційного сайту та сторінки в Facebook Православної Церкви України (https://www.pomisna.info; https://www.facebook.com/orthodox.in.ukraine/)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *