Всесвітній день інформації

Інформація завжди відігравала в житті людства дуже важливу роль. Проте з середини XX століття в результаті соціального прогресу і бурхливого розвитку науки і техніки роль інформації незмірно зросла. Крім того, відбувається лавиноподібне наростання маси різноманітної інформації, яка отримала назву “інформаційного вибуху”.

Сьогодні світом рухає інформація. Побутує думка, що за останні 30 років людством створено стільки ж інформації, скільки за три попередніх тисячоліття.

Процес передачі інформації помітно прискорився, оскільки XX століття принесло людині безлічнових технологій, за допомогою яких транслювати інформацію можна в онлайн-режимі в дуже великих обсягах і буквально в будь-яку точку планети та навіть за її межі.

На сьогодні Інтернет став незамінним при пошуку інформації, комунікаціях, веденні бізнесу, навіть, при покупках. Світ Інтернету стрімко розвивається. Щодня з’являються нові пропозиції  і сервіси. Швидко освоїти їх допоможе курс “СвітІнтернету”.

Ви легко зможете віднайти своїх друзів і завести нові знайомства за допомогою соціальних мереж, обмінюватись з ними повідомленнями, створювати персональні сторінки, блоги і навіть власний сайт. Курс допоможе Вам легко знаходити потрібну інформацію, цікаві публікації, реферати і бібліотеки, а також бути в курсі подій, новинок в світі музики, кіно та розваг.

До Всесвітнього дня інформації в читальному залі Первомайської міської централізованої бібліотечної системи підготовлено бібліо-екскурс  «Інтернет – вікно у світ». До вашої уваги «Інтернет для третього сектору», «Інтернет для «чайників», «Країна стартапів», «Як працює Google” тощо. Тож, запрошуємо вас на бібліо екскурс.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *