День визволення України від фашистських загарбників в бібліотеках Первомайська

      28 жовтня в Україні щорічно відзначається день визволення нашої країни від фашистських загарбників. Це святковий день, коли з нашої землі були остаточного вигнані війська нацистської Німеччини та її союзників під час Другої світової війни.

      Друга світова війна принесла з собою таку безліч трагедій, віроломства, зруйнованих доль, що до цих пір людство із сумом і гіркотою згадує про ті далекі події, які торкнулися практично кожного на нашій спільній землі. В бібліотеках міста до цієї події традиційно презентується низка історично-просвітницьких виставок. В цьому році вони проводяться під гаслом: «Пам’ятаємо».

      Так, на знак вшанування героїв Другої світової війни та визволення України від фашистських загарбників в центральній міській бібліотеці  створено панораму пам’яті «А пам’ять про війну нам книга оживляє» та історична виставка –  екскурс «Український вимір Перемоги в Другій світовій війні». Міська бібліотека – філія № 2( для дітей) запрошує до перегляду  книжкової виставки-пам’яті «Хай живі пам’ятають – покоління знають».   В бібліотеках – філіях № 3 та № 4 створено літературні викладки для різних категорій користувачів – «Подвиг – безсмертний, пам’ять – нетлінна!» та «Пам’ять серця і вічний смуток».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *