Літературний вояж «Подорож творами Джанні Родарі»

       23 жовтня виповнюється 100 років від дня народження відомого італійського дитячого письменника-казкаря Джанні Родарі. Поет і прозаїк, журналіст і педагог,громадський діяч і добрий друг дітей Родарі прожив недовге, але надзвичайно яскраве, наповнене творчою працею життя. До ювілею письменника в читальній залі Первомайськоїміської бібліотеки-філії №2 для дітей була організована книжкова викладка-діалог «Планета казок Джанні Родарі».

       Бібліотекар Тетяна Романчук ознайомила постійних користувачів книгозбірні з творчим доробком ювіляра, з його захоплюючими казками, які вчать цінувати неповторний світ дитинства, бути чесними та справедливими, розрізняти добро і зло, прагнути до кращого, знаходити щось нове і несподіване в буденних явищах.

        Юні читайлики, які завітали цього дня до дитячої бібліотеки із задоволенням поринули у цікаву літературну подорож на планету казок славетного письменника, де зустрілися з веселим хлопчиком Цибуліно, його друзями Полуничкою, Редисочкою, Вишенькою, кумом Гарбузом та іншими героями казки «Пригоди Цибуліно». Зовсім незвичайною виявилася гра «Казки по телефону». Кожен бажаючий мав змогу замовити коротеньку казку по «бібліотечному телефону». Зустріч з книгою та подорож в казковий дивограй творчості Джанні Родарі, подарувала дітям незабутні враження та веселий настрій.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *