В МІСТІ ПРОХОДИВ ТУРНІР З ВОЛЕЙБОЛУ НА КУБОК ПАМ’ЯТІ ЛЕОНІДА ДАВИДЕНКА

10 жовтня в волейбольному залі ДЮСШ управління освіти міської ради ім. Тофана В.В. відбувся відкритий турнір з волейболу на Кубок Л.Давиденка.

       В турнірі взяли участь команди з міста Первомайська, Прибужжя, Мигії та Кінецпіль. Ігри проходили по круговій системі. Усі команди показали високий рівень підготовки та жагу до перемоги.

       Переможці були нагороджені кубками, медалями та грамотами, кращі гравці відзначені пам’ятними статуетками.

Один коментар до “В МІСТІ ПРОХОДИВ ТУРНІР З ВОЛЕЙБОЛУ НА КУБОК ПАМ’ЯТІ ЛЕОНІДА ДАВИДЕНКА”

  1. Цьогоріч за почесний трофей – перехідний Кубок пам ’ яті – боролися 4 команди : « Камчатка » ( с. Теліжинці ), « Агро – Інвест » ( с. Ліщани ), « Бартнік » ( м. Ізяслав ) та « Вікторія » – команда друзів Олега, в складі якої він неодноразово сам виборював першість у різноманітних турнірах . Всі поєдинки проходили у досить напруженій, захопливій, хоча й товариській боротьбі. Кожна команда була достойна перемоги. Але право змагатись за першість вибороли лише дві найсильніші – «Бартнік» та «Агро-Інвест», які й зійшлись у фінальному поєдинку. Гра за перше місце закінчилась, можна сказати сенсаційно. Адже досить потужного суперника впевнено перемогла команда з Ліщан. Ліщанці, мобілізувавши усі сили, продемонстрували досить яскраву гру. Крім того голкіпер команди «Агро-Інвест» не давав жодних шансів для суперника забити м’яч, а пресинг був досить потужним. Після фінального свистка ліщанці святкували заслужену перемогу із рахунком 8:5,  взявши реванш за минулорічний програш на цьому ж турнірі і цьому ж супернику.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *