Моє місто променисте, з двох річок твоє намисто.

На Миколаївщині, де річка Синюха впадає у Південний Буг, є унікальне місто – Первомайськ. Тут колись сходилися кордони Речі Посполитої, Туреччини та Війська Запорозького. 344 роки творилася історія нашого міста. Тож, 19 вересня первомайці святкували День міста.

Центральна бібліотека презентувала виставки інсталяції: « Моє місто променисте, з двох річок твоє намисто», «Первомайськ в моєму серці», «Первомайськ читає» та « Первомайськ в світанковій зорі», де всі охочі мали можливість ознайомитися з літературою про рідне місто, про історію Первомайська, про її видатних людей. А методист Людмила Кучеренко провела вікторину « Як ти знаєш своє місто». Участь в ній приймали і дорослі і діти, за правильні відповіді отримували  невеличкі призи.

 В читальному залі до Дня міста бібліотекар Світлана Чабан підготувала краєзнавчий куточок « Чарівний Первомайськ на Бугом і Синюхою» , а Людмила Волох представила книжкову викладку «Первомайськ: природа, люди, архітектура».

Один коментар до “Моє місто променисте, з двох річок твоє намисто.”

  1. — Как я могу Вас отблагодарить? — О, сумки с деньгами станет предостаточно! Для меня Ваша публикация стала бесценной!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *