Відкритий чемпіонат області з веслування на байдарках і каное в місті Первомайську

19 вересня в місті Первомайськ вдруге проходив Відкритий чемпіонат Миколаївської області з веслування на байдарках і каное серед юнаків та дівчат 2004-2009 р.н. та молодші, з нагоди відзначення Дня міста Первомайська та пам’яті ЗТУ Дмитрієва А.Л.

На урочистому відкриті були присутні міський голова Людмила Дромашко, перший віцепрезидент федерації веслування на байдарках та каное Миколаївської області В’ячеслав Ніколаєв, депутат міської ради Володимир Вовк, начальник відділу молоді, фізичної культури і спорту управління культури, національностей, релігій, молоді та спорту міської ради Євген Романов, голова ФОК «Первомайський міський спеціалізований клуб греблі на байдарках і каное та інших водних видів спорту ім.А.Л.Дмитрієва» Олександр Федорченко.

Понад 250 юних веслувальників зібралися на первомайському пляжі «Райдуга», щоб продемонструвати високий рівень підготовки. В змаганнях приймали участь спортсмени з Умані, Вінниці, Бершаді, Первомайська та району, Вільшанки, Баштанки, Щербані, Гайворон, Сміла, Джулинка, Новоархангельськ та ін.

Формат змагань передбачав подiл за вiковими категорiями: 2008-2009 р.н. і молодші, 2006-2007 р.н., 2004-2005 р.н. Переможцi та призери змагань отримали медалi, грамоти та подарунки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *