Спорт-це життя

Сучасний спорт займає важливе місце як у фізичній, так І духовній культурі суспільства.  Спорт в житті суспільства, його вплив на збереження миру на планеті,  важливе місце займає функція поліпшення взаєморозуміння між народами і державами.
 Щороку спортсмени різних країн світу проводять акції “Зірки спорту за мир”, “Спорт за мир” тощо. Це доводить усім, що люди різних рас, різних країн можуть грати в одній команді, можуть на спортивних аренах мірятися силами і у nакий спосіб зближувати різні нації, сприяти розвитку дружби і миру.
 Спорт є однією із сторін фізичної культури і специфічною формою загальної культури.
 Заняття спортом, виступи на різноманітних змаганнях, спілкування між спортсменами, досягнення значних результатів і їх висвітлення в пресі, по радіо і телебаченні роблять людину більш дисциплінованою, зібраною, ввічливою, обізнаною, ерудованою, інтелектуальною, гуманнішою, морально стійкою. П’єр де Кубертен одного разу на початку ХХ століття сказав:
 “Наш сучасний світ і спорт як його важлива складова, мають потребу в духовності, мають потребу в оптимістичних ідеях, спрямованих проти погроз  насильства й обману, проти надмірного матеріалізму, вульгарності і меркантилізму”. Бібліотекарі  Первомайської міської ЦБС презентували книжкові виставки присвяченні спорту, так в читальній залі користувачі бібліотеки мають можливість ознайомитись з інформаційним полем « Гортаючи сторінки історії футболу»,  а для дітей  Тетяна Романчук  підготувала викладку та вікторину « Спортивний Олімп України».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *