Бібліотека до Дня Конституції

День Конституції – одне із головних державних свят України. Адже Конституція є Основним законом країни, який гарантує кожному громадянину права і свободи, а також визначає політичний устрій держави.

Як незалежна держава, Україна прожила без власної Конституції близько п’яти років і стала останньою з пострадянських країн, де ухвалили Основний закон. Ухвалена Конституція закріпила незалежність і суверенітет України, а також в ній написано, що країна існує для людей, але не навпаки.

Саме на честь ухвалення Основного закону 28 червня й святкується День Конституції.
Міська бібліотека підготувала для користувачів різноманітні виставки (приурочені до Дня Конституції України): в бібліотеці-філії №3 Волох Людмила оформила виставку-повідомлення  «Мої права та обов’ язки в Конституції України», в читальному залі Войцеховська Тетяна й Чабан Світлана презентують інформ-викладку «Конституція – закони майбутнього», на абонементі Гоцько Ірина і Татуревич Ганна представили інформаційний калейдоскоп «Конституція – головний підручник життя», а в бібліотеці філії №2 Романчук Тетяна та Мінін Олександр для дітей підготували виставку – орієнтир «Маленьким громадянам про Конституцію».

Всі  бажаючі мають змогу прийти до бібліотеки і докладніше ознайомитися з виданнями представленими на виставках.

4 коментарі до “Бібліотека до Дня Конституції”

  1. Перечисленное самое важнейшее, что сегодня можно было увидеть по предоставленной тематике. Благодарствую

  2. Ваша статья оказала на мой внутренний мир весьма значительное чувство. Поделюсь непременно с друзьями

  3. Давнешенько искал данную публикацию. Нашёл на вышеуказанном ресурсе. Пребольшое спасибо

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *