Святкування Дня захисту дітей

В квітні 2019 року завдяки реформі децентралізації, в рамках програми «Будівництво футбольних полів зі штчним покриттям в регіонах України» в нашому місті реалізований проєкт «Будівництво спортивного стадіону (міні-футбольного поля) зі штучним покриттям на території дитячо-юнацької спортивної школи по вул.Театральна (Дзержинського), 7». Фінансування проєкту здійснене з місцевого та обласного бюджетів.

В рамках субвенції з обласного бюджету місцевим бюджетам на розвиток спортивної інфраструктури у 2019-2020 році у Миколаївській області в місті Первомайську здійснене:

– нове будівництво майданчика зі штучним покриттям на території комунального підприємства Первомайської міської ради «Первомайський міський парк культури та відпочинку «Дружба народів» по вул. Михайла Грушевського, 12  міста Первомайськ Миколаївської області

– нове будівництво майданчика зі штучним покриттям по вул. Корабельній, 25 міста Первомайськ Миколаївської області

– нове будівництво майданчика зі штучним покриттям по вул. Олександра Коротченка, 5 міста Первомайськ Миколаївської області.

1 червня, з нагоди Дня захисту дітей, в місті відбулась значима подія для жителів  мікрорайону Коротченка та Фрегат – відкриття спортивних майданчиків в зі штучним покриттям.

В урочистій обстановці міський голова Людмила Дромашко привітала присутніх з Днем захисту дітей та разом з дітьми здійснила символічний удар по м’ячу з нагоди відкриття майданчику. Також, в рамках святкування діти отримали солодощі та морозиво від міського голови.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *