4 коментарі до “Рекомендації МКІП щодо першого етапу виходу з карантину”

  1. Представляємо Вам перше видання у форматі “white paper” від Центру інноваційної освіти “Про.Світ”. У цій публікації ми зібрали усі цінні думки щодо змін у шкільній освіті в Україні – про реалії, проблеми і їх вирішення.

  2. 24 квітня 2020 р. (п?ятниця) о 9-й годині ранку, директор Департаменту освіти і науки Криворізької міської ради Т. Кріпак (за проханням-дорученням МОНУ) представила в Університеті (вул. Трамвайна,16) колективу ДонНУЕТ нового виконуючого обов’язки ректора професора О. Д. Учителя. На жаль, колектив Університету про цю подію не знав (усі співробітники, крім працівників бухгалтерії, канцелярії, відділу кадрів та двох прибиральниць, суворо дотримуються карантинного режиму та працюють у дистанційному режимі). На представленні були присутні запрошені на зустріч керівники відокремлених структурних підрозділів, які, згідно з розпорядженням КМУ, мають бути приєднаними до ДонНУЕТ. О 9.00 перший проректор Університету Р. Никифоров, вимушений був перервати дистанційну нараду по Скайпу з адміністрацією Університету та завідувачами кафедрами, дізнавшись про запрошення терміново виїхав до Університету. За 25 хвилин він прибув до Університету і познайомився з новим в.о. ректора та його помічниками.

  3. Чи можна перенести атестацію? У 2011 році атестувалась на 2-гу категорію, у липні 2012 року пішла у першу декретну відпустку і зразу у другу у лютому 2016. На роботу вийшла у лютому 2019 року. Не пропрацювавши року після виходу з декрету, мене ставлять на атестацію на 2019-2020 навч.рік. Чи маю я право відмовитись атестуватись у цьому році і перенести її на 1-2 роки?

  4. Чи можна перенести атестацію? У 2011 році атестувалась на 2-гу категорію, у липні 2012 року пішла у першу декретну відпустку і зразу у другу у лютому 2016. На роботу вийшла у лютому 2019 року. Не пропрацювавши року після виходу з декрету, мене ставлять на атестацію на 2019-2020 навч.рік. Чи маю я право відмовитись атестуватись у цьому році і перенести її на 1-2 роки?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *