З Благовіщенням Пресвятої Богородиці!

Благовіщення – свято Воскреслої землі, пробудження нової сили природи. Цього дня Бог благословляє землю і вся природа починає рости.

У такий чудовий день архангел Гавриїл був посланий Богом в місто Назарет до Пресвятої Діви Марії і повідомив, що Господь обрав її бути Матір’ю Божою. Ангел з’явився в будинок праведного Йосипа, коли Марія читала священне писання і сказав “Радуйся, Благодатна! Господь з Тобою! Благословенна ти між жінками!”

Ангел повідомив, що Марія народить сина і має назвати його Ісусом. Марія відповіла, що вона раба Господня і хай буде так, як хоче Бог.

Свято Благовіщення – одне із найбільш вагоміших релігійних свят. Слово “благовіщення” – означає добру, радісну звістку про те, що почалося звільнення роду людського від гріха і вічної смерті.

Хай з цього дня наповняться любов’ю і вірою серця, бо нема нічого благодатнішого, аніж відчувати себе у злуці з Господньою ласкою; хай у кожної людини настане мир в душі, бо світлий день народження Ісуса приносить радість, спокій і утвердження віри в те, що життя є вічним; хай добра благодатна вість додасть нам сили здолати негаразди і упадки задля спокою Вічного живого народженого Бога.

З Благовіщенням!  Бо радісна Вість – народиться син Божий.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *