ТОП-5 популярних книг для дітей

Казкова повість «Про королевича Ґотфріда, лицаря Різдв’яної Зорі», це захоплива повість про шляхетного лицаря, який завдяки майстерній грі на скрипці, вправному володінню мечем і передусім силі духу та відданості лицарським правилам переміг своїх ворогів і захистив кохану королівну Роксану. До збірки входять також оповіді про благословенного отрока Джоана та католицьку святу Христину Мірабелу. (Ґурська Г. Про королевича Ґотфріда, лицаря Різдв’яної Зорі : вибрані твори / Галина Ґурська ; пер. з пол. Андрія Павлишина. – К. : Знання, 2018. – 191 с. – (Скарби: молодіжна серія).)

 

Якщо мрієш завести вірного песика, у новій книжці відомої письменниці Лариси Денисенко ти знайдеш усе, що слід знати про собак: як їх доглядати, годувати, вигулювати і лікувати. А також про те, яке величезне щастя мати чотирилапого друга (Денисенко Л. Усміхаки : все, що треба знати про собак. – Львів : Видавництво Старого Лева, 2019. – 136 с.)

 

«Леді Джейн» – драматична повість американської письменниці СесиліїДжеймісон (1848-1909), створена на рубежі ХХ ст. Цією історією дівчинки-сироти, сповненою неймовірних поворотів долі, таємниць і майже детективних обставин, вже більше століття зачитуються діти і підлітки. І сьогодні вона хвилює, переконує, викликає співчуття, а часом і сльози – недарма ця книга по праву увійшла в золотий фонд світової літератури для дітей (Джеймісон, Сесилія Леді Джейн / СесиліяДжеймісон. – Харків : Вид-во «Ранок», 2017. – 224 с. : іл.)

 

Англійська письменниця Анна Сьюел (1820-1878) присвятила цю книгу своїм улюбленим тваринам – коням. Породистий, вихований і вірний кінь Чорний красень розповідає про своє життя, починаючи від безтурботного дитинства маленького лошатка і до зрілого віку, коли, зазнавши за довгі роки служіння людям і добра, і кривд, зрештою знаходить своє щастя. Книга викликає співчуття до кожної живої істоти, вчить милосердя і любові не лише до тварин, ай до людей (Сьюел, Анна Чорний красень Автобіографія коня / Анна Сьюел ; пер. з англ. Ірини Гоял. – К. : Знання, 2018. – 175 с. – (Скарби: молодіжна серія))

Дитячий світ – то суцільні дива та неймовірні пригоди. І якими ж яскравими вони постають в оповідках автора знаменитого «Чорного ворона» під пензлем одного з найкращих европейських ілюстраторів (Шкляр В. Песик Гав, соловейко, джміль і два жолуді / Василь Шкляр. – Львів : Апріорі, 2016. – 48 с.: іл.)

Паралельний текст англійською стане унікальною допомогою для розумненьких хлопчаків і дівчаток, охочих змалечку вивчити іноземну мову

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *