До жіночого свята: літературно-музичний альманах «Перед ними схилявся весь світ»

Воістину небесна і земна,

Заквітчана і терном і барвінком,

Свята і грішна, рідна, чарівна

Повіки слався, українська жінка!

Четвертого березня в читальній залі міської ЦБС відбувся Літературно – музичний альманах «Перед ними схилявся весь світ». Можна навести чималий список жінок, які прославляли рідну землю. Ведучий заходу Микола Кмітевич розповів присутнім про таких видатних жінок  в історії як: Роксолану, Катерину Білокур, Лесю Українку, Ліну Костенко, Єфросинію Зарницьку, Раїсу Кириченко та Ніну Матвієнко. На святі були присутні учасники клубів «Первомайські обрії» й «У ритмі танцю», яких вразили віртуозною грою на гітарі вихованці викладача Тетяни Шелест ДМШ №1: Софія Козловська та Олексій Ільїн (Лауреатів Всеукраїнських  та Міжнародних фестивалів і конкурсів). Своєю особливою майстерністю й емоційністю виконання глядачам до вподоби стали вихованці Ганни Клопотовської  ДМШ №1 Калашнікова Юлія й Тимченко Єлизавета, а пісню «Журавка» у виконанні Крістіни Обертун підспівували усі глядачі.

Присутні, також мали змогу ознайомитись з виставкою-інсталяцією «Для Вас любі жінки» і книжковою виставкою «Ні! Я жива! Я буду вічно жити! Я в серці маю те, що не вмирає» – присвячену видатній жінці України Лесі Українки.

Тож, дорогі жінки, нехай втілюються у життя ваші найзаповітніші мрії, нехай поруч з вами завжди будуть лише гідні люди, щоб кожен прийдешній день ви зустрічали з посмішкою, з передчуттям радості, і щиросердечним спокоєм!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *