Чемпіонат міста Первомайська із загально-фізичної підготовки серед веслярів на байдарках і каное та веслувального слалому

22 лютого 2020 року в ФОК «Первомайський міський спеціалізований клуб греблі на байдарках і каное та інших водних видів спорту ім.А.Л.Дмитрієва» проведений черговий традиційний Чемпіонат міста Первомайська із загально-фізичної підготовки на байдарках і каное та веслувального слалому.

Змагання присвячені імені загиблого в АТО первомайця, героя-десантника, майстра спорту з веслувального спорту Миколи Гуцаленко.

На урочистому відкриті були присутні: начальник відділу у справах молоді, фізичної культури та спорту управління культури, національностей, релігій, молоді та спорту міської ради – Романов Євген, тренери, священнослужителі та батьки.

Участь в змаганнях прийняли юнаки та дівчата різних вікових груп. Повболівати за юних спортсменів прибули батьки та родичі. Усі учні-спортсмени ретельно готувались до змагань, але як завжди, перемоги досягли найсильніші. Чемпіонат пройшов досить емоційно, спортсмени показали якісну фізичну підготовку.

Переможці та призери змагань у кожній віковій групі нагороджені медалями, грамотами та призами управління культури, національностей, релігій, молоді та спорту міської ради.

 

Більше фото тут: http://www.facebook.com/groups/414698302727643/

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *