Бібліостежка «Мандри у казковий дивосвіт»

Казки вважають золотим скарбом усної народної творчості. В них відображені ставлення до людських цінностей, висока духовність та глибока мудрість народу. Дитяча казка – це шлях до пізнання дитиною навколишнього світу і захоплююча подорож у чарівний світ вигаданих персонажів.

Казки справляють на дітей глибоке емоційне враження,збагачують їхню мову, пробуджують духовні сили. Діти охоче линуть в оповитий чарами казковий світ, де на них чекають улюблені герої та цікаві й повчальні пригоди. А живуть усі найкращі казки світу, звичайно, у книжковій країні-бібліотеці.

Співпрацівники міської книгозбірні для дітей запросили на зустріч з казкою учнів 1-х класів групи продовженого дня ЗОШ №11.

19 лютого юні мандрівники разом з вихователем Наталією Лєсних завітали на гостини до читальної зали дитячої бібліотеки і загадковою бібліостежкою вирушили у подорож до дивовижної казкової країни. Основна мета заходу-викликати інтерес до книги та читання, поглибити знання учнів про казку, формувати читацький смак, розвивати кмітливість, допитливість, виховувати добрі почуття.

Бібліотекар Тетяна Романчук ознайомила присутніх з найцікавішими авторськими казками та казками народів світу, розповіла про значення фольклору в житті людини, а коли настав час літературних ігор та вікторин, то тут маленькі читайлики показали себе справжніми любителями та знавцями казок. Діти залюбки брали участь у бібліовікторині «З якої казки герой?» та літературному калейдоскопі «Веселка улюблених казок».

Змістовним доповненням  до заходу став вооk-парад «Для вас, діточки, нові книжечки», основна мета якого – ознайомлення користувачів з новинками літератури, що надійшли до бібліотеки останнім часом. Кожна нова книга в бібліотеці – це завжди таємниця і знайомство, здатне принести незабутнє враження. Діти із задоволенням знайомилися з новими надходженнями, спілкувалися між собою і шукали для себе книжкову  родзинку.

У цей день кожен маленький читач знайшов свою книжечку. Цікаво,весело,дружньо і пізнавально відбувалась зустріч з казкою та книгою в дитячій книгозбірні. Бібліоподорож в книжково-казковий дивосвіт була насиченою і супроводжувалась гарним настроєм, позитивними емоціями і добрими почуттями.

 

Один коментар до “Бібліостежка «Мандри у казковий дивосвіт»”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *