Літературний дивограй «Сонячний чарівник із країни дитинства»

       Його називають сонячним класиком, українським Марк Твеном, золотим письменником України. Він майстер гумористично-пригодницького жанру і єдиний із прозаїків, який писав тільки для дітей. Так, це найулюбленіший український дитячий письменник – Всеволод Зіновійович Нестайко.

30 січня 2020 року йому виповнилося б 90 років. З цієї нагоди, саме в день народження улюбленного письменника-казкаря в читальній залі Первомайської міської бібліотеки для дітей відбулось літературне свято «Сонячний чарівник із країни дитинства».

На гостини до книгозбірні завітали учні 3-А класу ЗОШ І ступеня №11 разом з класоводом Світланою Литвинюк. Основна мета заходу – узагальнити знання молодших школярів про творчість Всеволода Нестайко, розвивати мовлення, увагу, мислення, память, створити атмосферу радості, виховувати любов до книги, доброту,чуйність, почуття гумору.

Ведуча заходу бібліотекар Тетяна Романчук розповіла присутнім про життєвий та творчий шлях  письменника, ознайомила з яскравою книжковою викладкою «Казкова країна Всеволода Нестайка» на якій були представлені найкращі твори талановитого автора. Книги Нестайка користуються великим попитом серед юних читачів і ніколи не затримуються надовго в бібліотеці, оскільки дітвора давно полюбила його веселі, пригодницькі твори.

Класик сучасної української літератури для дітей вміє з гумором обігравати різні ситуації, захоплюючи уяву читача. Його твори користуються великою популярністю серед тих, у кого добре почуття гумору.

Про те, що з гумором у наших гостей, учнів 3-А класу, усе гаразд, переконливо свідчив радісний, дзвінкий сміх, що лунав під час перегляду окремих уривків з телефільму, знятому за мотивами відомого бестселеру «Тореадори з Васюківки».

Важливо відмітити, що всі присутні на заході діти добре знайомі з творами Нестайко, у кожного є улюблена книга автора і юні читайлики залюбки брали участь в запропонованій біблотекарем літературній грі-подорожі «Стежками пригод Всеволода Нестайка»  й бліц-вікторині «Чи уважний ти читач?», присвячених творчості талановитого прозаїка. Звичайно ж,без таланту,без доброти та й любові до дітей дитячим письменником стати неможливо. Зі своїми читачами Всеволод Нестайко вів розмову завжди із щирою довірливістю, не нав’язуючи власних оцінок, із веселим іронично-усміхненим поглядом на своїх героїв, на їхні  вчинки, таким чином стверджуючи добро, чесність, відкритість і засуджуючи зло, малодушність,заздрість. Зустріч з творчістю улюбленого письменника-казкаря подарувала учасникам бібліотечного книжкового дивограю багато позитивних емоцій, незабутні враження, гарний настрій, збагатила літературні знання учнів та сприяла теплій, дружній атмосфері.

Дитяча любов до цікавої книги, до творів Всеволода Нестайка, особливо до казок, ніколи не закінчується. Адже і діти і дорослі хочуть вірити в диво,в те,що добро перемагає зло. Бажаємо усім вірити в переможну силу добра!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *