Історичний альманах «Навіки молоді Герої Крут»

Крути, 29 січня 1918 року… Символ героїзму та відданості нашого юнацтва і символ національної трагедії . 92 років тому (1918) відбувся бій між київськими студентами і більшовиками під Крутами, де полягли в нерівній боротьбі 300 студентів. Подвиг 300 юнаків засвідчив, що в Україні є  люди, для яких рідний край понад усе.

Бібліотекар МФ № 3 Людмила Волох для студентів Первомайського медичного коледжу провела історичний альманах «Навіки молоді Герої  Крут», де розповіла про тодішні події та презентувала книжкові видання даної тематики.

Одне з них, «Крути. Збірка у пам’ять героїв Крут», містить різноманітні історичні матеріали та статті, в яких розкривається хід та причини трагедії, та художні твори, але насамперед – публіцистика різних часів. Найцінніша частина книги – спогади учасників бою, яким вдалося вижити. Багато матеріалів, узятих із важкодоступних діаспорних видань, публікуються в Україні вперше.

Щоб будувати майбутнє, треба добре знати істинну історію, любити свою країну і гаряче бажати зробити її кращою.  Молоді Герої Крут навічно залишаються в історії і нашій пам’яті, як символ національної честі, патріотизму, самовідданості.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *