Відбувся турнір з міні-футболу до Дня Святого Миколая

29 грудня 2019 року в спортивному комплексі «Фрегат» відбувся турнір з міні-футболу серед юнаків. Спортивне дійство приурочене до Дня Святого Миколая та новорічних свят. Участь в змаганні взяли шість команд, зокрема із смт. Вільшанки, с. Мигії, дві команди з міста Первомайська та  Вознесенська. Змагання проходили під егідою Вознесенсько-Первомайської єпархії.

Змагання проходили за «коловою» системою. Команди були розподілені на дві підгрупи, переможці з кожної підгрупи потрапляли до фіналу, де за перше та друге місця змагалися команди, які посіли перші місця у підгрупах, а за третє – команди, що здобули другі місця у підгрупах.

В результаті напружених змагань переможцями турніру стали футболісти команди «Ортодокс-1» (м. Первомайськ). ІІ сходинку п’єдесталу пошани виборола команда «Сокіл-1» (м. Вознесенськ), ІІІ місце здобули футболісти команди смт. Вільшанки. Футбольний турнір пройшов досить емоційно, гравці показали якісний футбольний поєдинок.

Завершився турнір нагородженням юних футболістів кубками, грамотами, перехідним кубком.

Від управління культури, національностей, релігій, молоді та спорту Первомайської міської ради були відзначені подарунками кращі гравці кожної команди: Козир Святослав, Лаюк Вадим, Березніков Владислав, Іванов Ігор, Чернега Антон, Почтаренко Олександр.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *