Творча майстерня «Чарівний чобіток»

      Цикл новорічно-різдвяних свят розпочинається радісним і найулюбленішим святом дітей та дорослих – Днем Святого Миколая. За доброю традицією, щороку, на честь свята працівники міської  бібліотеки відвідують різні дитячі заклади, пропонуючи змістовні, веселі та пізнавальні заходи.

Останній місяць року налаштовує кожного з нас на оптимістичну хвилю, бо хоч зима і повертає на мороз, проте сонце вже йде на літо. Чудового зимового дня, 16 грудня, фахівці міської книгозбірні для дітей Тетяна Романчук та Олександр Мінін завітали на гостини до вихованців дитячої школи мистецтв, де їх гостинно зустріли учні 3 класу разом з вчителем художнього відділу – Галиною Білоус.

«Чарівний чобіток» – таку назву мала творча майстерня, організована бібліотекарями  до Дня Великого Чудотворця. Основна мета заходу -ознайомити учнів із особливістю святкування християнського та народного свята, розвивати духовність, виховувати почуття милосердя, доброти, людяності та любові до ближнього, розвивати інтерес до народних традицій, образотворчої діяльності, сприяти розвитку самостійності у творчій роботі.

На початку зустрічі бібліотекар Тетяна Романчук розповіла дітям про життєвий шлях Святого  Миколая, про традиційні  особливості святкування  цього дня в Україні та ознайомила присутніх з тематичною книжковою виставкою-репрезентацією «Світле свято Миколая».

Школярі із зацікавленістю поринули у перегляд  яскравих книжкових примірників і висловили бажання відвідати дитячу бібліотеку, щоб стати її читачем та постійно відкривати для себе дивовижний світ книги. Відомо, що дитяча віра у дива дуже сильна, тому напередодні свята дітлахи з нетерпінням чекають  Чудотворця Миколая і сподіваються отримати від нього гостинець. Кожна дитина знає про чудовий чобіток, в якому  таємно з’являються подаруночки від щедрого святого. Тож, виходить, що потрібно заготовити чобіточки.

Саме цим і зайнялися  юні митці школи мистецтв, долучившись разом з бібліотекарем Олександром Мініним до святкової  творчої майстерні. За допомогою простого паперу діти зробили гарно оздоблені червоні чобітки. Сповнені веселого настрою та незабутніх вражень школярики отримали від працівників книгозбірні смаколики, які знайшли у власному чарівному витворі. Учні подякували бібліотекарям за чудове свято і гарний настрій, а ті,в свою чергу, побажали вихованцям міцного здоров’я, успіхів в навчанні, миру, злагоди, добра. Саме доброта і віра здатні творити справжні дива в нашому житті і збагачувати нас духовно.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *