Всеукраїнський відкритий фестиваль-конкурс «Барви Полтави»

9-10 листопада в Полтаві відбувся Всеукраїнський відкритий фестиваль-конкурс «Барви Полтави» виконавської майстерності гри на народних інструментах. В конкурсі взяли участь учні мистецьких закладів зі всієї України.

Цього року у фестивалі-конкурсі вязло участь близько 300 учасників та 70 ансамблів. Музиканти грали на різних народних інструментах: гітара, домра, балалайка,бандура, цимбали, сопілка, баян та акордеон. Був там і наш вихованець — гітарист Олексій Ільїн зі своїм викладачем Тетяною Шелест.

«‎Конкурс рейтинговий, тому що його внесено до єдиного реєстру дитячих та юнацьких міжнародних, всеукраїнських мистецьких конкурсів, фестивалів, – розповідає викладач Тетяна Шелест. — Участь у конкурсі безкоштовна, крім того при вступі до профільного вишу лауреати цього конкурсу отримують бонусні бали, а викладачу автоматично підвищується категорія, тому учасників завжди дуже багато. Особливо хочеться наголосити на складі журі, адже його представляли метри в галузі музичного мистецтва Украни: заслужені артисти України, професори Харківського національного університету мистецтв імені І.П.Котляревського та Одеської національної  музичної академії імені А.В.Нежданової».

Олексій Ільїн став лауреатом ІІІ ступеня.

В списку ІІІ вікової категорії Олексій був під номером 56, а всього було 70 учасників. Рівень виконавської майстерності наших конкурентів дуже високий. Програми були цікаві та складні.Особливо важким було очікування результату, адже його оголосили лише на  Гала-концерті переможців. Тим приємнішим виявився результат».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *