Шановні працівники культури та майстри народного мистецтва!

СЕРДЕЧНО ВІТАЮ УСІХ З

ВСЕУКРАЇНСЬКИМ ДНЕМ

ПРАЦІВНИКІВ КУЛЬТУРИ ТА МАЙСТРІВ НАРОДНОГО МИСТЕЦТВА.

      Усіх, хто присвятив себе благородній справі – зберігати, розвивати і відтворювати безцінні духовні скарби нашого народу.

Без перебільшення можна стверджувати, що збереження національних традицій – запорука успішних перетворень сучасного суспільства. Культура робить людину особистістю, незримою силою вона формує національну спільність, робить нас неповторними, несхожими на інших.

Українська культура займає гідну нішу у світовому співтоваристві, оскільки має давні коріння. Нам є чим пишатися. Багатовікова історія збагатила український народ неповторними цінностями.

Однак, щоб духовні традиції не втратили свого значення, необхідно  підтримувати вогник національної культури, який не дозволить зникнути українській музиці, літературі та живопису. Ви уповноважені здійснювати програму, спрямовану на збереження культурної спадщини, в рамках якої систематично проводяться різноманітні заходи, що дозволяють заявити про самобутність української культури та її право на гідне існування.

Дякуючи творчому неспокою та громадському подвижництву майстрів культури та мистецтв народна та професійна культура рясно вродила вагомими духовними здобутками. Тож ставлення до працівників культури – це індикатор суспільного благополуччя.

Нашій громаді потрібна сучасна конкурентоздатна культура, звернена до майбутнього, але укорінена в могутні традиції. Хай вона буде відкритою і доступною кожному.

Вірю, що професіоналізм та душевність наших працівників будуть успішно на це працювати.

Щиро бажаю міцного здоров’я, добра, благаполуччя, натхнення, творчого вогнику, віри й наснаги…

Нехай здійсняться всі ваші життєві плани, надії і мрії, а кожен день вашого життя буде світлим і сонячним, дарує радість творчого натхнення і життєвих перемог.

Хай щастить вам,шановні діячі культури,  у творчості і особистому житті!

 

З повагою,

начальник управління культури ,   

національностей, релігій, молоді та 

спорту Первомайської міської ради

 Наталія Олішевська

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *