«Ми єдині»

З ініціативи  управління культури, національностей, релігій,молоді та спорту міської ради в читальній залі Первомайської міської ЦБС відбулося засідання клубу національно-культурних товариств, а саме: Первомайське громадське чеське об’єднання «Богемка», товариства Польської культури ім. святого Яна Павла II, товариство Польської культури « Ясна Гвязда», міська громадська  організація  Болгарська молодь в Україні «Другари», та Єврейська релігійна община «Хабад».

Працівники бібліотеки презентували книжкову вітрину «Ми єдині».

Учасники зібрання обрали  Головою клубу представника чеського товариства – Янчика М.В.

Заступника голови – очільника болгарської громади Клименко Н.Г., а секретарем – члена товариства польської культури ім. святого Яна Павла II Панкову А.В.

Учасники клубу обговорили реальний стан справ в діяльності національно-культурних громад. Мова йшла як про здобутки у збереженні традицій, мови національних меншин, так і про проблеми та зацікавлення молоді , як перспективи збереження та розвитку традицій. Представники громад висловили ряд пропозицій та ідей, щодо проведення та організації XIV фестивалю культурних товариств «Ми Українські».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *